Tweet

Latviabeerfest 2018, 23. - 27. maijs, Vērmanes dārzs, Rīga.
Ieejas maksa: 2 EUR     Festivāla darba laiks:   23. un 24 maijā 15:00 - 23:00,   25. maijā 12:00 - 03:00,   26. maijā 12:00 - 03:00,   27. maijā 12:00 - 23:00.


Kontakti

Izstādes-festivāla „Latviabeerfest 2017” organizators

Biedrība "Alus brālība"
Vienotais reģ. Nr. 40008196665
Mazā Pils iela 5, Rīga, LV - 1050
E-pasts: info@latviabeerfest.lv
Interneta vietne: www.latviabeerfest.lv

Festivāla orgkomitejas vadītājs: Andrejs Šikors
Tālr. +371 20000122, +371 27726200,
E-pasts: andrejs@latviabeerfest.lv

Festivāla izpilddirektore: Agnese Feldmane
Tālr. +371 29872088
E-pasts: agnese@latviabeerfest.lv

Festivāla teritorijas tehniskais direktors: Mārtiņš Lapsiņš
Tālr. +371 22013167

INFO dienesta vadītājs: Jānis Pormalis 
Tālr.: +371 29133110
janis@latviabeerfest.lv info@latviabeerfest.lv

Sponsorēšanas un reklāmas iespējas:
andrejs@latviabeerfest.lv, reklama@latviabeerfest.lv

Bankas rekvizīti:
AS SEB Banka, UNLALV22,
Konts: LV10UNLA0050019164864
vai
AS Swedbank, HABALV22,
Konts: LV60HABA0551033520682

Dalībnieki 2018

Piemēram: Alus šķirne, ēdiens utt.
B.3.3
A.3.3
B.2.3
B.3.2
B.3.5
B.3.7
A.3.1
A.3.2
A.3.6
B.5
C.2.4
A.4.1

Alus zīmoli

Bauskas alusBrālisBrālis fon WolfsBrenguļu alusCēsu  alusGuinnessLABIETISPiebalgaRīgas BrūverisTērveteUžavas alus


Kultūras programma

Trešdiena, 24. Maijs

Visu dienu sākot no 15:00 - UFO studijā
15:00 - 16:00 - Festivāla noskaņas mūzika
16:00 – 16:45 - Festivāla alus mucas atvēršana
16:45 – 17:00 - Festivāla atklāšana

17:15 – 18:00 - Gunārs Meijers ar grupu

18:30 – 19:15 - Gunārs Meijers ar grupu
19:45 – 20:30 - Gunārs Meijers ar grupu

21:00 – 21:45 - Oranžās brīvdienas
22:15 – 23:00 - Oranžās brīvdienas

Ceturtdiena, 25. Maijs

Visu dienu sākot no 15:00 – UFO studijā
15:00 - 16:00 - Festivāla noskaņas mūzika
16:00 - 17:00 - Konkurss (stiprinieku konkurss)

17:30 – 18:15 – Grupa ROJA
18:45 – 19:30 – Grupa ROJA
20:00 - 20:30 - Konkurss (kausu turēšana)

21:00 – 21:45 – Bloody Hells Band
22:15 – 23:00 – Bloody Hells Band

Piektdiena, 26. Maijs

Visu dienu sākot no 12:00 – UFO studijā
12:00 - 14:00 - Festivāla noskaņas mūzika

14:00 – 15:00 – Beckerchor (Vācijas koris)
15:00 – 16:00 – Konkurss

17:00 – 17:45 – grupa KLAIDONIS
18:15 – 19:00 – grupa KLAIDONIS
19:30 – 20:15 – grupa KLAIDONIS
20:15 – 21:00 – Konkurss (Turi mani cieši)

21:30 – 22:15 – grupa MONTANA
22:45 – 23:30 – grupa MONTANA
23:30 - 03:00 - Festivāla noskaņas mūzika

Sestdiena, 27. Maijs

Visu dienu sākot no 10:00 – UFO studijā
10:00 - 13:00 - Festivāla noskaņas mūzika

13:00 – 13:45 – grupa Dziedātprieks
14:15 – 15:00 – grupa Dziedātprieks
15:45 – 16:30 – Konkurss

16:30 – 17:15 – Flame & The Rolltones
17:45 – 18:30 – Flame & The Rolltones
19:00 – 19:45 – Flame & The Rolltones
20:00 – 20:45 – Konkurss (Alus vēders)

21:15 – 22:00 – AC DC Project
22:15 – 23:00 – AC DC Project
23:00 - 03:00 - Festivāla noskaņas mūzika

Svētdiena, 28. Maijs

Visu dienu sākot no 10:00 – UFO studijā
10:00 - 13:00 - Festivāla noskaņas mūzika

13:00 – 13:45 – Maija Kaulēna ar grupu
14:15 – 15:00 – Maija Kaulēna ar grupu
15:30 – 16:30 – Konkurss

17:45 – 18:30 – Melns uz Balta
19:00 – 19:45 – Melns uz Balta

21:00 – 22:00 – JĀNIS BUKUMS ar grupu
22:00 – 23:00 – Festivāla noslēgtums, diplomi

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo