Tweet

Latviabeerfest 2019, 22. - 26. maijs, Vērmanes dārzs, Rīga.
Ieejas maksa: 3 EUR     Festivāla darba laiks:   22. un 23. maijā 15:00 - 23:00,   24. maijā 12:00 - 03:00,   25. maijā 12:00 - 03:00,   26. maijā 12:00 - 23:00.


Dalībnieka profils

Alus darītava Baltika

Foto Foto Foto

„Baltika” ir lielākā Krievijas alus darītavu kompānija, kas ir vadošā savā nozarē. Mūsu alus mīl un regulāri bauda cilvēki vairāk nekā 75 valstīs visā pasaulē.

Kompānija „Baltika”ir dibināta 1990. gadā Sanktpēterburgā. Modernās iekārtas un progresīvu tehnoloģiju pielietojums ļauj ražot visaugstākās kvalitātes produktus, pateicoties kuriem kopš 1996. gada mēs esam Nr. 1 Krievijas alus tirgū. „Baltika” Pēterburgas rūpnīca ir viena no lielākajām ne tikai Krievijā, bet arī Austrumeiropā.

Alus ražošanā „Baltika” izmanto tikai augstas kvalitātes izejvielas. Mums ir savs agroprojekts – īpaši mūsu tiek audzēti graudi un gatavots iesals.

Uzņēmuma produktu līnija ir visplašākā Krievijā. Tajā ir alus jebkurai gaumei: gaišie un tumšie, lāgeri un eili, bezalkoholiskie un stiprie, vietējie un starptautiski peejamie.

„Baltika” produkti ir saņēmuši balvas vairāk nekā 650 pasaules un Krievijas konkursos. Uzņēmums glabā arī vissvarīgāko balvu: patērētāji dod priekšroku mūsu alum salīdzinājumā ar desmitiem citu šķirņu.

Alus zīmoli

Ādažu meistara alusAlķīmiķisAlus darbnīca TEIKAAlus darītava - ABiAlus darītava BaltikaAlus darītava ViediBauskas alusBeļģu alus dārzsBrālisBrenguļu alusCēsu  alusCesvaines alus darītavaGrimbergenHypnos BreweryIlgezeemINDIEJANISKEO AlusKRONENBOURGLABIETISLāčplēsisLAUVAS ALUSLielvārdes alusMadonas AlusMalduguns alusMežpils AlusMiķeļa alusMītavas alusPABEERZNERPiebalgaPUMPURS Alus darbnīcaRēzeknis BryuversSESKU alusStargorodTālavas Ķēniņa AlusTērveteV1 BreweryValmiermuižas alus darītava


Kultūras programma

Trešdiena, 22. Maijs

Ceturtdiena, 23. Maijs

Piektdiena, 24. Maijs

Sestdiena, 25. Maijs

Svētdiena, 26. Maijs

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo