Tweet

Latviabeerfest 2018, 23. - 27. maijs, Vērmanes dārzs, Rīga.
Ieejas maksa: 2 EUR     Festivāla darba laiks:   23. un 24 maijā 15:00 - 23:00,   25. maijā 12:00 - 03:00,   26. maijā 12:00 - 03:00,   27. maijā 12:00 - 23:00.


Dalībnieka profils

Logo
Mājas lapa:
http://vmuiza.com/lv/

Vecmuižas alus darītava

Foto Foto Foto

Mūsu mērķis ir brūvēt īstu, garšas īpašībām bagātu, apīņu aromātiem svaigu, kvalitatīvu alu. Mēs apvienojāmies profesionāļu komandā, izveidojām nelielu alus darītavu, mūs vieno labas alus garšas cienīšana un tradīciju godāšana. Mēs mīlam savu darbu un mums ir iespēja savu varēšanu apliecināt mūsu produktā – “Vemuižas alus”.
Mūsu pārliecība ir, ka tieši tāpēc īstu un tradīcijām bagātu alu spēj brūvē nelielās alus darītavās, savos brūvēšanas mākslas uzskatos un darbībā balstoties uz aroda izpratni, darba mīlestību un lielu pacietību.
Mēs ražojam ekskluzīvu un kvalitatīvu alu, netaupot savas zināšanas, pieredzi, laiku un izmantojot tikai pārbaudītas, augstas kvalitātes sastāvdaļas.
Labā “Vecmuižas alus” pagatavošanai mēs netaupām uz izejvielām, savās receptēs izmantojam vairākas iesala šķirnes, augstās prasības kvalitatīvai izejvielai mums apliecina regulārie analīžu testi laboratorijās, daudzpusīgie kvalitātes atbilstības apliecinājumi, kurus regulāri pieprasām no sadarbības partneriem. Mūsu dārgā cena ko maksājam par labāko iesalu, labākajiem apīņiem, modernākajām raugu rasēm, unikālo iepakojumu - labākajiem pasaules ražotājiem ir liecība mūsu apgalvojuma patiesībai.
Savā alus brūvēšanas meistarībā, Vecumniekos alus darītāji, atsevišķu alus šķirņu pagatavošanai, izmanto īstus apiņu čiekurus. Mūsu pieredze ļauj apgalvot ka, granulētajos apiņos lapu un kātu daļiņas veido apiņu rūgtvielu atliekas, savukārt apiņu ziedu čiekuros viss ir vērtīgs aromātu veidošanai, no katras ziedlapiņas un ziedputekšņiem čiekuru kopu kabatiņās izplūst dievišķā apiņu dvēsele. Tāpēc mūsu alus vārīšanas un brūvēšanas laikā “Vecmuižas alus” piesātinās un bagātinās paņemot no apiņu čiekuriem visu, kas šajā augā ir pats vērtīgākais.
Mēs apzināmies alus tīrības nozīmi, tieši tāpēc Vecumnieku alus darītavas katlus un tvertnes tīram, izmantojot piesātināto tvaiku, kas ir uzsildīti līdz 110ºC, kas ļauj ne tikai virsmu notīrīt, bet veic virsmu dezinfekciju.
Kopš 2017. gada mēs pievienojamies alus darītāju kuplajai saimei.
Priecājamies, ka šādu privātu alus darītavu paliek arvien vairāk, jo katrā nelielā alus darītavā brūvē īstu alu ar unikālu garšu.
Aicinām baudīt mūsu alu ar patiesu prieku, sajust mūsu mīlestību caur “Vecmuižas alus” garšu. Baudas mirklim apstājoties, nesteidzoties un izbaudot “Vecmuižas alus” burvīgumu savu tuvāko draugu pulkā. Mēs radot alus pasauli Tavā glāzē - vēlamies piepildīt savas cerības, lai “Vecmuižas alus” ierindojas starp labākajām alus šķirnēm no visām citu profesionālo alus darītavu brūvējumiem.
Šo pārliecību mēs gribētu iegūt balstoties uz Tavu vērtējumu un atzinumu par mūsu darbu, mūsu ekskluzīvo “Vecmuižas alus” aromātu un garšas bagātību.
Tuvāk iepazīties ar alus darītavu, produkciju var apmeklējot mūs mājas lapā http://vmuiza.com

Alus zīmoli

Aldaris: Pasaules alus izlaseAlķīmiķisAlus darbnīca TEIKAAlus darītava BaltikaAlus darītava ViediBauskas alusBeļģu alus dārzsBrālisBrālis fon WolfsBrenguļu alusCēsu  alusCesvaines alus darītavaGuinnessIlgezeemINDIEJANISLABIETISLatgales alusMadonas AlusMalduguns alusMežpils AlusŌllenaut (EE)PiebalgaPilialaukis ALAUS NAMAI (LT)PUMPURS Alus darbnīcaRīgas BrūverisStargorodTālavas Ķēniņa AlusTērveteUžavas alusValmiermuižas alus darītavaVecgulbenes AlusVilniaus alus


Kultūras programma

Trešdiena, 23. Maijs

Kultūras programma ir tapšanas stadijā

Ceturtdiena, 24. Maijs

Kultūras programma ir tapšanas stadijā

Piektdiena, 25. Maijs

Kultūras programma ir tapšanas stadijā

Sestdiena, 26. Maijs

Kultūras programma ir tapšanas stadijā

Svētdiena, 27. Maijs

Kultūras programma ir tapšanas stadijā

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo