Tweet

Latviešiem pašiem savs Beerfest.

Atbalsta Rīgas Dome un Austrijas vēstnieks Latvijā. Lai izbaudītu pavisam īstu beerfest un plašu kultūras programmu, vairs nav jādodas uz Vāciju, tagad to varēs tepat Rīgā, jo 23., 24., un 25.maijā Vērmanes dārzā, kur notiks vērienīgākais Baltijas alus festivāls LATVIABEERFEST, kurš pulcēs alus darītājus no visas Latvijas un ārvalstīm. Festivāla laikā varēs nodegustēt vairāk kā 165 alus šķirnes no kurām daļa ir tepat Latvijā ražotas un daļa tiks atvesta no citām valstīm tieši šim festivālam. Festivāls notiks jau ceturto gadu un tas ir atzīts par vērienīgāko alus un vienu no vērienīgākajiem kultūras notikumiem visā Baltijā! Pasākumu atbalsta Rīgas dome un Austrijas vēstnieks Latvijā Štefans Pēringers (Stefan Pehringer).

Festivāla ietvaros notiks starptautiskā konference Baltic Beer Star, kurā nozares profesionāļi no vairākām valstīm pulcēsies, lai izrunātu nozarē aktuālo un apmainītos ar pieredzi alus darīšanā savā valstī.
23., 24. un 25.maijā Rīga pulcēs viesus no visas Latvijas un ārvalstīm, lai kopā izbaudītu festivālu Latviabeerfest, kurā pulcēsies visi Latvijas, kā ari citu valstu alus darītāji, lai kopā izrādītu savus jaunākos veikumus un ļautu katram nodegustēt vairāk kā 172 alus šķirnes. Tiem, kas nevēlas baudīt alu, būs iespēja mieloties ar gardām uzkodām, izbaudīt jauko amatnieku tirdziņa atmosfēru, našķoties ar bezalkoholiskajiem dzērieniem un palutināt sevi ar patiešām interesantu kultūras programmu. Festivāla laikā būs iespēja atkal dzirdēt Gunāru Meijeru, kurš, pēc ilgā pārtraukuma, tieši šo festivālu izvēlējies, lai atsāktu savu uzstāšanos latviešu un citu valstu auditorijai!
Šogad festivālam atbalstu sniedz gan pašmāju atbalstītāji Rīgas Dome, Latvijas Avīze, Live Rīga, kā arī Austrijas vēstnieks Latvijā dr. Štefans Pēringers (Stefan Pehringer), jo šobrīd tas ir nozīmīgs pasākums Baltijā un nu jau ārpus tās.
„Mums ir svarīgi, lai Rīga attīstītos un kļūtu par vietu, kurp tūristi dodas vislabprātāk. Tieši tāpēc mēs lepojamies ar to, ka varam Rīgas viesus iepazīstināt ar īstu latviešu alu, skanīgu mūziku un amatnieku veikumu,” tā par Latviabeerfest saka Rīgas domes vicemērs Andris Ameriks.
Papildus festivāla laikā norisināsies alus darītāju konference Baltic Beer Star, kurā alus darītāji no vairākām valstīm pulcēsies Rīgā, lai pārrunātu nozarē aktuālo un rastu risinājumus, kas svarīgi katram kārtīgam alus darītājam.” Par festivāla norisi stāsta festivāla mediju direktore Karīna Jermušs.
Latviabeerfest idejas autors un īstenotājs, Alus brālības valdes priekšsēdētājs Andrejs Šikors stāsta, ka „Visas trīs dienas jau no 11:00 rītā visus priecēs Latvijas labākie mūziķi, interesanti konkursi, visgaršīgākie cienasti un vairāk kā 172 alus šķirnes, kā arī veselīgi bezalkoholiskie dzērieni mazajiem apmeklētājiem.”
„ Austrija jau kopš kāda laika Latvijā ir pazīstama kā zeme, kur tiek ražots labs vīns. Pateicoties LATVIABEERFEST un Austrijas pavalsts Štīrijas dzērienu izplatītāju firmai SCHROTTSHAMMER, Latvijas alus mīļotājiem šogad būs iespēja nobaudīt un iepazīt arī Austrijas alus „GÖSSER” garšu. Par īstu alus svētku noskaņu gādās arī muzikanti no Štīrijas.” pārņemts ar festivāla ideju stāsta Austrijas vēstnieks Latvijā Štefans Peringers (Stefan Pehringer).
Visa festivāla laikā notiks visdažādākie konkursi un viktorīnas „Mis un Misters Latviabeerfest 2014”, auto vilkšana, stiprāko alus dzērāju noteikšana un citi atraktīvi un izklaidējoši notikumi. Viesiem būs baudīt atmosfēru gan baudot garšīgus ēdienus un dzērienus gan mierīgi atpūšoties lieliskajā atpūtas zonā. Pasākumu vadīs lieliskais alus pazinējs Armands Simsons.
Latviabeerfest organizatori ir parūpējušies par to, lai cilvēki labi atpūstos un vēlāk droši varētu nokļūt mājās. Tieši tāpēc visus festivāla apmeklētājus uz mājām aizvizinās laipnie Baltic Taxi šoferīši un, ja pasažieris nosauks paroli „Latviabeerfest”, tad saņems atlaidi savam braucienam! Festivāla apmeklētāju drošība pirmajā vietā!
„Visu trīs dienu garumā kopā uz četrām skatuvēm klausītājus priecēs tādas grupas, kā „Sestā jūdze”, pēc ilgās pauzes visi varēs dzirdēt Gunāru Meijeru ar grupu, „Emburgas zēni”. Vēl muzicēs Miks Dukurs, „Otra puse”, „Rikardions” un mūziķi no Austrijas, kuri uz Latviju dosies, lai piedalītos festivālā, kā arī vairāki dīdžeji,” stāsta festivāla producente Gee (Ilze Eriņa).
Aicināti visi - lieli un mazi no visas Latvijas un citām valstīm. Būs interesanti un lustīgi, kā jau pie mums latviešiem pieņemts!
______________________
Sīkāka informācija par festivālu un tā norisi mājas lapā www.latviabeerfest.lv vai zvanot pa tālruni 27726200.

Preses relīzi sastādīja festivāla mediju direktore Karīna Jermušs.
Tālrunis 29 177 377
e-pasts karina@dividarba.lv

Latviabeerfest 2019, 22. - 26. maijs, Vērmanes dārzs, Rīga.
Ieejas maksa: 3 EUR     Festivāla darba laiks:   22. un 23. maijā 15:00 - 23:00,   24. maijā 12:00 - 03:00,   25. maijā 12:00 - 03:00,   26. maijā 12:00 - 23:00.


Dalībnieki 2019

Piemēram: Alus šķirne, ēdiens utt.
A.1.2
A.2.2
A.3.10
B.3.9
B.7.2
C.1.1
PRESE
A.3.3
B.6.2
C.2.1
C.2.4
C.3
A.1.3
A.2.1
A.2.3
A.3.1
A.3.11
A.3.2
A.3.4
A.3.5
A.4.1
A.5.2
B.2.1
B.2.4
B.3.1
B.3.3
B.3.7
B.4.1
B.4.1
B.4.2
B.5
B.6.1
B.7.3
C.2.2
C.2.3
C.4.1
C.4.2
C.4.3
C.2.3
K.13
K.14
K.20
K.4

Alus zīmoli

Ādažu meistara alusAlķīmiķisAlus darbnīca TEIKAAlus darītava - ABiAlus darītava BaltikaAlus darītava ViediBauskas alusBeļģu alus dārzsBrālisBrenguļu alusCēsu  alusCesvaines alus darītavaGrimbergenHypnos BreweryIlgezeemINDIEJANISKalēju alusLABIETISLāčplēsisLielvārdes alusMalduguns alusMežpils AlusMiķeļa alusPiebalgaPIN UPPUMPURS Alus darbnīcaRēzeknis BryuversSESKU alusStargorodTērveteValmiermuižas alus darītava


Kultūras programma

Trešdiena, 22. Maijs

Ceturtdiena, 23. Maijs

Piektdiena, 24. Maijs

Sestdiena, 25. Maijs

Svētdiena, 26. Maijs

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo