Jaunumi

"Alus Avīze" iznāk gan kā "Latvijas Avīzes" ielikums, gan atsevišķi izplatīšanai Alus svētkos.

"Alus Avīze" iznāk gan kā "Latvijas Avīzes" ielikums, gan atsevišķi izplatīšanai Alus svētkos.23. maijā klajā nāk biedrības “Alus brālība” speciālizdevums “Alus Avīze”, kas tapis sadarbībā ar “Latvijas Avīzi”.

Vairāk

No 24.līdz 26. maijam Vērmanes dārzā vasaru ieskandēs "LATVIABEERFEST 2013"!

No 24.līdz 26. maijam Vērmanes dārzā vasaru ieskandēs "LATVIABEERFEST 2013"!Nedēļas beigās – no 24. līdz 26.maijam Rīgā, Vērmanes dārzā gaidāma plaša atpūtas, kultūras un sporta programma starptautiskā alus festivāla "LATVIABEERFEST 2013" ietvaros. Komandu spēles, rekordu uzstādīšanas sacensības, konkursi, populāru mūziķu uzstāšanās trīs dienu garumā uz trim skatuvēm ikviena gaumei un noskaņojumam.

Vairāk

Latviabeerfest tagad arī beerfestivals.org

Latviabeerfest tagad arī beerfestivals.orgLatviabeerfest ir līdzās tādiem eiropas un pasaules grandiem kā Oktoberfest(Vācija), The Great American Beer Festival (ASV), Qingdao International Beer Festival(Ķīna), The Great British Beer Festival(Anglija), kā arī daudziem citiem.

Vairāk

Arhīvs 2012.

Arhīvs 2012.27.maijā noslēdzās Baltijas lielākais alus festivāls „Latviabeerfest 2012”, kurš Vērmanes dārzā pulcējis lielu skaitu apmeklētāju , no kuriem aptuveni katrs piektais bija ārzemju viesis.

Vairāk

Latviabeerfest 2013 „Proves kauss”

Latviabeerfest 2013 „Proves kauss”Katrs, kurš kaut reizi apmeklējis alus festivālu, ierodoties pasākumā ar mērķi – nogaršot pēc iespējas vairāk alus šķirnes, apzinās problēmu, ka jau pēc 4-5 alus kausiem spēja nobaudīt un iegaumēt sev vistīkamāko alus šķirni un tās garšu krietni samazinās.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo