Jaunumi

Latviabeerfest tagad arī beerfestivals.org

Latviabeerfest tagad arī beerfestivals.orgLatviabeerfest ir līdzās tādiem eiropas un pasaules grandiem kā Oktoberfest(Vācija), The Great American Beer Festival (ASV), Qingdao International Beer Festival(Ķīna), The Great British Beer Festival(Anglija), kā arī daudziem citiem.

Vairāk

Arhīvs 2012.

Arhīvs 2012.27.maijā noslēdzās Baltijas lielākais alus festivāls „Latviabeerfest 2012”, kurš Vērmanes dārzā pulcējis lielu skaitu apmeklētāju , no kuriem aptuveni katrs piektais bija ārzemju viesis.

Vairāk

Latviabeerfest 2013 „Proves kauss”

Latviabeerfest 2013 „Proves kauss”Katrs, kurš kaut reizi apmeklējis alus festivālu, ierodoties pasākumā ar mērķi – nogaršot pēc iespējas vairāk alus šķirnes, apzinās problēmu, ka jau pēc 4-5 alus kausiem spēja nobaudīt un iegaumēt sev vistīkamāko alus šķirni un tās garšu krietni samazinās.

Vairāk

Vēsturiski fakti par alu

Vēsturiski fakti par aluTeritorijās uz ziemeļiem no Donavas un Reinas, kuras pamatā apdzīvoja ģermāņu ciltis, kā liecina arheoloģiskie atradumi, alus darīšana bijusi pazīstama jau ap 1000. gadu pirms mūsu ēras. Mūsu ēras 1.gs. beigās romiešu ģeogrāfs Publijs Kornēlijs Tacits raksturo ģermāņus kā lielus alus mīļotājus, sakot, ka viņus uzveikt būtu vieglāk ar reibinoša dzēriena nevis ar ieroču spēku.

Vairāk

Interesanti fakti par alu

Interesanti fakti par aluAlus ir trešais populārākais dzēriens pasaulē, tūlīt aiz ūdens un tējas. Eiropā to tradicionāli brūvē no miežiem, pievienojot apiņus, bet austrumu zemēs tiek izmantoti arī kvieši, kukurūza un rīsi.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo