Jaunumi

Vēsturiski fakti par alu

Vēsturiski fakti par aluTeritorijās uz ziemeļiem no Donavas un Reinas, kuras pamatā apdzīvoja ģermāņu ciltis, kā liecina arheoloģiskie atradumi, alus darīšana bijusi pazīstama jau ap 1000. gadu pirms mūsu ēras. Mūsu ēras 1.gs. beigās romiešu ģeogrāfs Publijs Kornēlijs Tacits raksturo ģermāņus kā lielus alus mīļotājus, sakot, ka viņus uzveikt būtu vieglāk ar reibinoša dzēriena nevis ar ieroču spēku.

Vairāk

Interesanti fakti par alu

Interesanti fakti par aluAlus ir trešais populārākais dzēriens pasaulē, tūlīt aiz ūdens un tējas. Eiropā to tradicionāli brūvē no miežiem, pievienojot apiņus, bet austrumu zemēs tiek izmantoti arī kvieši, kukurūza un rīsi.

Vairāk

Arhīvs. 2011. gads.

Arhīvs. 2011. gads.Starptautiskā alus festivāla "Latviabeerfest 2011" rudens sesija noslēgusies. Skatītāji par garšīgāko atzinuši Brenguļu alu.

Vairāk

“Latviabeerfest” vadītājs Raimonds Bergmanis nodod pilnvaras Armandam Simsonam

“Latviabeerfest” vadītājs Raimonds Bergmanis nodod pilnvaras Armandam SimsonamVakar, 18.aprīlī Astor Riga Hotel notikušajā Baltijas lielākā alus festivāla Latviabeerfest 2013 preses konferencē festivāla līdzšinējais vadītājs Raimonds Bergmanis nodeva festivāla pasākumu vadītāja pienākumus Armanda Simsona rokās. Šāds solis saistīts ar Bergmaņa profesionālo darbību sporta nozarē, tomēr sadarbību ilgtermiņā plānots atjaunot.

Vairāk

Preses konference par maija beigās Vērmanes dārzā gaidāmo trešo starptautisko alus festivālu Latviabeerfest

Preses konference par maija beigās Vērmanes dārzā gaidāmo trešo starptautisko alus festivālu Latviabeerfest18.aprīlī plkst.14:00 viesnīcas Astor Rīga "Mikhail Tal" zālē notiks preses konference par maijā gaidāmo alus festivālu.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo