Jaunumi

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģiju

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģijuIr apstiprinātas grupas, kas maijā bagātinās Baltijā vērienīgākos alus svētkus – Latviabeerfest 2019. Šajā gadā muzikālā programma būs priecīgi līksma, atbilstoši diksilenda mūzikas stilam un enerģiski uzlādējoša atbilstoši rokam, bet kopā – uz svinībām un baudīšanu savējo lokā rosinoša. Bet pāri visam organizatori sola kvalitāti un daudzveidību, kas ir obligāts pamata nosacījums dalībai festivālā Latviabeerfest 2019 kā alus darītājiem, tā arī izklaides programmas nodrošinātājiem.

Vairāk

Informācija ārvalstu uzņēmējiem par PVN nodokļa nomaksu un kases aparātu lietošanu tirdzniecībai pasākuma laikā

Informācija ārvalstu uzņēmējiem par PVN nodokļa nomaksu un kases aparātu lietošanu tirdzniecībai pasākuma laikāĪsumā izskaidrojam kā veicama nodokļa nomaksa un lietojami kases aparāti tirdzniecībai pasākumā - festivālā Latviabeerfest 2019.

Vairāk

Baltijā lielākā alus festivāla LATVIABEERFEST 2019 organizatori aicina.

Baltijā lielākā alus festivāla LATVIABEERFEST 2019 organizatori aicina.LATVIABEERFEST - emocijas, aizraujošs piedzīvojums un īsteni alus svētki pašā Rīgas centrā - Vērmanes dārzā no 2019.gada 22. līdz 26. maijam! (LATVIABEERFEST – vibrancy, an exciting adventure and a real beer festival in the heart of Riga City, namely, in Vermane Garden between 22nd and 26th May!)

Vairāk

LATVIABEERFEST 2019 jaunā identitāte aicina uz kopā būšanu

LATVIABEERFEST 2019 jaunā identitāte aicina uz kopā būšanuLATVIABEERFEST 2019 – Baltijā lielākā alus festivāla šā gada moto ir aicinājums uz kopā būšanu, uz dzīves garšu, krāsu un košuma baudīšanu kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem. Tieši tādēļ šajā gadā festivāla plakātā alus dzirkstošie burbuļi iekļāvušies puiša un meitenes – savstarpēji tuvu cilvēku - siluetos.

Vairāk

Paldies visiem! Tiekamies Latviabeerfest 2019!

Paldies visiem! Tiekamies Latviabeerfest 2019!2018.gada 27.maijā tika noslēgts Latviabeerfest 2018. Paldies, visiem, kuri bija kopā ar mums skaistajā Vērmanes dārzā. Paldies, dalībniekiem, kuri sniedza festivāla apmeklētājiem garšas, skaņas un vizuālo baudījumu un radīja prieku. Paldies, visiem mūsu atbalstītājiem...

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo