Jaunumi

LATVIABEERFEST 2017 aptaujas rezultāti

LATVIABEERFEST 2017 aptaujas rezultātiFestivāla Latviabeerfest 2017 laikā, vairāku dienu darumā tika veikta aptauja.

Vairāk

LATVIABEERFEST 2017 tiks izsolīti Latvijas graffiti māklsinieku radītie darbi labdarībai

LATVIABEERFEST 2017 tiks izsolīti Latvijas graffiti māklsinieku radītie darbi labdarībaiŠovakar, plkst. 20:00 LATVIABEERFEST 2017 laikā uz BEERFM skatuves tiks izsolīti Latvijas grafiti mākslinieku radītie mākslas darbi. Iegūtie līdzekļi no izsoles tiks ziedoti labo un radošo darbu apvienībai LURDA.

Vairāk

7. starptautiskais alus festivāls LATVIABEERFEST 2017 ir atklāts!

7. starptautiskais alus festivāls LATVIABEERFEST 2017 ir atklāts!Kā atzīmēja Rīgas vicemērs Andris Ameriks, atklājot šodien Baltijas lielāko alus festivālu: „Septiņi laikam tiešām ir laimīgs skaitlis,” jo spītējot lietavām, kas visas dienas garumā mērcēja rīdziniekus, tieši pirms festivāla oficiālās atklāšanas plkst. 16:45, mākoņi pašķīrās un lietus mitējās, ļaujot Baltijas lielākajam alus festivālam tikt oficiāli atklātam, vasarīgai saulei spīdot.

Vairāk

LATVIABEERFEST 2017 jauns sadarbības partneris!

LATVIABEERFEST 2017 jauns sadarbības partneris!Šogad LATVIABEERFEST 2017 sadarbojas ar Grilētāju brālību!

Vairāk

Festivāla LATVIABEERFEST galvenais alus šogad būs ar noslēpumu

Festivāla LATVIABEERFEST galvenais alus šogad būs ar noslēpumuSpeciāli priekš 7. Starptautiskā alus festivāla LATVIABEERFEST 2017 AS „Cēsu alus” šogad brūvē īpašu alu. Kā pastāstīja Cēsu alus galvenais alus meistars Māris Grambergs: „Šis būs īpašs alus, gatavots 3 posmos. Par pamatu tiek ņemts Bavārijas svētku alus, kuru mēs nedaudz latviskosim, pievienojot svaigu misu, tad veiksim sauso apiņošanu un visbeidzot pildīsim mucā, lai tur tas nogatavinātos. Alum būs sabalansēta garša, pateicoties karameles speciālajam iesalam un Eiropas apiņiem. Taču būs baudāma arī kāda īpaša garšas nianse - kā pārsteigums visiem alus cienītājiem. Bet tas, lai paliek noslēpums.”

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo