Jaunumi

Tiek paziņoti festivāla „Latviabeerfest 2014” norises datumi.

Tiek paziņoti festivāla „Latviabeerfest 2014” norises datumi.Ir sākusies nacionālā rezervācija Baltijā lielākajam starptautiskajam alus festivālam „Latviabeerfest 2014”, kas notiks jau ceturto reizi, tradicionāli, Vērmanes dārzā, Rīgā, no 23. līdz 25. maijam. Šoreiz Baltijā lielākā alus izstāde-festivāls solās pulcēt vēl lielāku skaitu ar pasaulē un Latvijā zināmām alus šķirnēm, kā arī neizpaliks garšīgi ēdieni, laba mūzika, izklaide un atrakcijas visu trīs dienu garumā.

Vairāk

Latviabeerfest šodien "nogrand Pērkons"

Latviabeerfest šodien "nogrand Pērkons"Šodien Latviabeerfest saviem apmeklētājiem piedāvā ne tikai ļoti īpašu Pērkona koncertu, bet arī neaizmirstamu, garšīgu piedāvājumu - BEZMAKSAS ieeju, pērkot Proves kausu pa 3 LVL!

Vairāk

Festivāla darba laiks

Festivāla darba laiksLatviabeerfest gaidīs Jūs Vērmanes dārzā!

Vairāk

Atpūties droši un izbaudi svētkus!

Atpūties droši un izbaudi svētkus!Uzticamākais un oficiālais Latvia Beerfest taksometrs rūpēsies par jūsu drošu nokļūšanu mājās.

Vairāk

"Alus Avīze" iznāk gan kā "Latvijas Avīzes" ielikums, gan atsevišķi izplatīšanai Alus svētkos.

"Alus Avīze" iznāk gan kā "Latvijas Avīzes" ielikums, gan atsevišķi izplatīšanai Alus svētkos.23. maijā klajā nāk biedrības “Alus brālība” speciālizdevums “Alus Avīze”, kas tapis sadarbībā ar “Latvijas Avīzi”.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo