Dalībnieki

Alus darbnīca TEIKA

Logo

Alus darītava TEIKA

Alus darbnīca TEIKA ir vieta, kur rodas radošas idejas un dzīvo brīvs garšas lidojums. Mēs radām alu, kas garšo mums pašiem un ar kuru varam arī iepriecināt citus. Mēs cienām tradīcijas, bet darām pa savam.
Mēs piedāvājam sākotnēji 2 alus šķirnes!

PIEKTDIENIS
Alk. 5.5%
Stils: APA

PIEKTDIENIS ir alus, kas baudāms, visa vakara garumā sagaidot, rītu, viegli tērzējot ar draugiem, vai vienkārši priecājoties par brīvdienām. PIEKTDIENIS ir alus, kas klasiskā izpratnē ir APA stila pārstāvis ar Mosaic un Citras apiņiem, vieglu rūgtumu un tropiski augļainu pēcgaršu. Piektdienis ir labākā izvēlē piektās dienas vakaram un sestās dienas rītam.
PIEKTDIENIS - tēls ir pasaulē pazīstams no Daniela Defo grāmatas “Robinsons Krūzo”. Robinsonu Krūzo, jeb Aleksandru Selkiru pirms vairāk kā 300 gadiem no vientuļas salas izglāba, kāds pirātu kuģis. Cik zināms no drošiem avotiem piektdienis nekad reāli nav eksistējis. Pēc izglābšanās Robinsons vairākus gadus siroja pa pasauli kopā ar pirātiem. Atgriežoties dzimtajā Anglijā, mainot stāstus pret ēdieniem un dzērieniem viņš momentāli kļuva slavens. Piektdienis ir ieguvis savu vietu arī grāmatā un tagad parvērties arī alus nosaukumā


BEĻĢU KLAIDONIS
Alk. 6.5%
Stils: Saisons
Mēs piedāvājam savu versiju par sezonas (Saison) alu ar ugunskura siltumu alkohola grādos BEĻĢU KLAIDONI, kas klīst garšās starp piparu maigumu, banāna notīm un vieglu devu augļainuma. Baudot mūsu alu visa vakara garumā, var nokļūt tur, kur nekad nebūtu nokļuvis, ja nebūtu satikuši BEĻĢU KLAIDONI. Līdz ar to, apieties uzmanīgi!
Saison - Šo alus stilu vēsturiski brūvēja Valonijā, Beļģijas franciski runājošā daļā. Franču valodā “Saison” nozīmē sezonas alus, šis alus vēsturiski nebija pieskaitāms kādam konkrētam stilam, tradicionāli to brūvējā pēc saviem ieskatiem katrās lauku mājās ar savu garšu un īpatnībām.

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo