Dalībnieki

Alus darītava Baltika

Logo

„Baltika” ir lielākā Krievijas alus darītavu kompānija, kas ir vadošā savā nozarē. Mūsu alus mīl un regulāri bauda cilvēki vairāk nekā 75 valstīs visā pasaulē.

Kompānija „Baltika”ir dibināta 1990. gadā Sanktpēterburgā. Modernās iekārtas un progresīvu tehnoloģiju pielietojums ļauj ražot visaugstākās kvalitātes produktus, pateicoties kuriem kopš 1996. gada mēs esam Nr. 1 Krievijas alus tirgū. „Baltika” Pēterburgas rūpnīca ir viena no lielākajām ne tikai Krievijā, bet arī Austrumeiropā.

Alus ražošanā „Baltika” izmanto tikai augstas kvalitātes izejvielas. Mums ir savs agroprojekts – īpaši mūsu tiek audzēti graudi un gatavots iesals.

Uzņēmuma produktu līnija ir visplašākā Krievijā. Tajā ir alus jebkurai gaumei: gaišie un tumšie, lāgeri un eili, bezalkoholiskie un stiprie, vietējie un starptautiski peejamie.

„Baltika” produkti ir saņēmuši balvas vairāk nekā 650 pasaules un Krievijas konkursos. Uzņēmums glabā arī vissvarīgāko balvu: patērētāji dod priekšroku mūsu alum salīdzinājumā ar desmitiem citu šķirņu.

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo