Dalībnieki

Vecmuižas alus darītava

Logo

Mūsu mērķis ir brūvēt īstu, garšas īpašībām bagātu, kvalitatīvu alu ar svaigu apiņu aromātu. Mēs apvienojāmies profesionāļu komandā, izveidojām nelielu alus darītavu, mūs vieno labas alus garšas cienīšana un tradīciju godāšana. Mēs mīlam savu darbu, un mums ir iespēja savu varēšanu apliecināt mūsu produktā – “Vecmuižas alus”.

Mūsu pārliecība ir, ka tieši tāpēc īstu un tradīcijām bagātu alu spēj brūvēt nelielās alus darītavās, savu mākslu un darbību balstot uz aroda izpratni, darba mīlestību un lielu pacietību.
Mēs ražojam ekskluzīvu un kvalitatīvu alu, netaupot zināšanas, pieredzi, laiku un izmantojot tikai pārbaudītas, augstas kvalitātes sastāvdaļas.

“Vecmuižas alus” pagatavošanai mēs netaupām uz izejvielām, savās receptēs izmantojam vairākas iesala šķirnes. Augstās prasības kvalitatīvai izejvielai apstiprina regulārie laboratoriju testi, daudzpusīgie kvalitātes atbilstības apliecinājumi, kurus regulāri pieprasām no sadarbības partneriem. Dārgā cena, ko labākajiem pasaules ražotājiem maksājam par labāko iesalu, labākajiem apiņiem, modernākajām rauga rasēm, unikālo iepakojumu, ir liecība mūsu apgalvojuma patiesumam.

Kā jau īsti alus brūvēšanas meistari, Vecumniekos alus darītāji vairāku alus šķirņu pagatavošanā izmanto apiņu rogas. Mūsu pieredze ļauj apgalvot, ka granulētajos apiņos lapu un kātu daļiņas veido apiņu rūgtvielu atliekas, savukārt apiņu rogās viss ir vērtīgs. No katras ziedlapiņas un ziedputekšņiem čiekuru kopu kabatiņās izplūst dievišķā apiņu dvēsele. Tāpēc Vecmuižas alus” vārīšanas un brūvēšanas laikā piesātinās un bagātinās, paņemot no apiņu rogām visu vērtīgāko.

Mēs apzināmies, cik svarīga ir alus tīrība. Tāpēc Vecumnieku alus darītavas katlus un tvertnes tīrām, izmantojot 110ºC karstu tvaiku, kas ļauj ne tikai virsmu notīrīt, bet veic arī tās dezinfekciju.
Alus darītāju kuplajai saimei mēs pievienojāmies 2017. gadā. Priecājamies, ka šādu privātu alus darītavu paliek arvien vairāk, jo katrā nelielā alus darītavā brūvē īstu alu ar unikālu garšu.

Aicinām baudīt mūsu alu ar patiesu prieku un sajust mūsu mīlestību “Vecmuižas alus” garšā. Apstādinot baudas mirkli, nesteidzoties un izbaudot “Vecmuižas alus” burvību savu tuvāko draugu pulkā. Vēlamies, lai “Vecmuižas alus” ierindojas starp labākajām alus šķirnēm visu citu profesionālo alus darītavu brūvējumu vidū.
Šo pārliecību mēs gribētu iegūt, balstoties uz Tavu vērtējumu un atzinumu par mūsu darbu, mūsu ekskluzīvā “Vecmuižas alus” aromāta un garšas bagātību.

Vairāk uzzināt par mūsu alus darītavu un produkciju var mūsu mājas lapā: http://vmuiza.com

Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo