Jaunumi

Vairāk kā 500 alus šķirnes vienkopus festivālā Latviabeerfest 2019

Vairāk kā 500 alus šķirnes vienkopus festivālā Latviabeerfest 2019No 22. Līdz 26. maijam Vērmanes dārzā Rīgā norisināsies Baltijas vērienīgākie alus svētki – Latviabeerfest 2019, kurā pašmāju un ārvalstu brūveri ļaus iepazīt gan tradicionālās, gan meistaralus garšas. Festivāla piecās dienās Vērmanes dārzā paredzēta plaša izklaides programma visai ģimenei – rotaļas un atrakcijas bērniem, koncerti, alus degustācijas un gardu ēdienu baudīšana.

Vairāk

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģiju

Latviabeerfest 2019 muzikālā programma sola diksilenda prieku un rokmūzikas enerģijuIr apstiprinātas grupas, kas maijā bagātinās Baltijā vērienīgākos alus svētkus – Latviabeerfest 2019. Šajā gadā muzikālā programma būs priecīgi līksma, atbilstoši diksilenda mūzikas stilam un enerģiski uzlādējoša atbilstoši rokam, bet kopā – uz svinībām un baudīšanu savējo lokā rosinoša. Bet pāri visam organizatori sola kvalitāti un daudzveidību, kas ir obligāts pamata nosacījums dalībai festivālā Latviabeerfest 2019 kā alus darītājiem, tā arī izklaides programmas nodrošinātājiem.

Vairāk

Informācija ārvalstu uzņēmējiem par PVN nodokļa nomaksu un kases aparātu lietošanu tirdzniecībai pasākuma laikā

Informācija ārvalstu uzņēmējiem par PVN nodokļa nomaksu un kases aparātu lietošanu tirdzniecībai pasākuma laikāĪsumā izskaidrojam kā veicama nodokļa nomaksa un lietojami kases aparāti tirdzniecībai pasākumā - festivālā Latviabeerfest 2019.

Vairāk

Baltijā lielākā alus festivāla LATVIABEERFEST 2019 organizatori aicina.

Baltijā lielākā alus festivāla LATVIABEERFEST 2019 organizatori aicina.LATVIABEERFEST - emocijas, aizraujošs piedzīvojums un īsteni alus svētki pašā Rīgas centrā - Vērmanes dārzā no 2019.gada 22. līdz 26. maijam! (LATVIABEERFEST – vibrancy, an exciting adventure and a real beer festival in the heart of Riga City, namely, in Vermane Garden between 22nd and 26th May!)

Vairāk

LATVIABEERFEST 2019 jaunā identitāte aicina uz kopā būšanu

LATVIABEERFEST 2019 jaunā identitāte aicina uz kopā būšanuLATVIABEERFEST 2019 – Baltijā lielākā alus festivāla šā gada moto ir aicinājums uz kopā būšanu, uz dzīves garšu, krāsu un košuma baudīšanu kopā ar saviem mīļajiem un tuvajiem. Tieši tādēļ šajā gadā festivāla plakātā alus dzirkstošie burbuļi iekļāvušies puiša un meitenes – savstarpēji tuvu cilvēku - siluetos.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer