Jaunumi

5. Latvijas alus festivāla preses konference alus darītavā „Peter’s Brewhouse”

5. Latvijas alus festivāla preses konference alus darītavā „Peter’s Brewhouse”Šodien, 26.maijā, Rīgā, Rīgas jaunākajā restorānā - alus darītavā „Peter’s Brewhouse” notika 5. Latvijas alus festivāla rīkotā preses konference, kurā tika prezentēts dāvinājums no Eiropas vecākā alus festivāla „Octoberfest” - lielā festivāla alus muca, kurai pateicoties Latvijā organizētais alus festivāls ir oficiāli nokļuvis Eiropas Alus festivālu kartē.

Vairāk

Jau piekto gadu Latvijā „Latviabeerfest 2015”

Jau piekto gadu Latvijā „Latviabeerfest 2015”Vērienīgākais Baltijas alus festivāls Latviabeerfest. Lai izbaudītu īstus alus svētkus un plašu kultūras programmu, vairs nav jādodas uz Vāciju, tagad to jau piekto gadu pēc kārtas var izbaudīt tepat Rīgas sirdī – Vērmanes dārzā no 28. līdz 31. maijam.

Vairāk

Latviabeerfest 2015 - ierakstīts pasaules alus festivālu kartē

Latviabeerfest 2015 - ierakstīts pasaules alus festivālu kartēŠogad, festivāla piektajā jubilejas gadā, apliecinot lielākā Baltijas alus festivāla „Latviabeerfest” nozīmīgumu, Rīgas pilsēta un „Latvijas Alus Brālība”, kā festivāla ilggadējais organizētājs, ir saņēmusi dāvinājumu no Eiropas vecākā alus festivāla „Octoberfest” - lielo festivāla alus mucu - oficiāli nokļūstot Eiropas Alus festivālu kartē.

Vairāk

Sākusies rezervācija festivāla tirdzniecības platformām

Sākusies rezervācija festivāla tirdzniecības platformām2015. gada 28.-31. maijā pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā jau 5. gadu pēc kārtas būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus. Tas viss 5. Starptautiskajā Alus Festivālā „LatviaBeer Fest 2015”.

Vairāk

LATVIABEERFEST iesaka:

LATVIABEERFEST iesaka:Gaujas svētki Ādažos! Atrakcijas lieliem un maziem, sporta aktivitātes, izstādes, koncerti un uguņošana! Tas viss un vēl vairāk Jūs sagaida 17.maijā, Ādažos, Gaujas ielā jau no plkst. 9:00!

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta     Partneri

Show CONSULTINGSAHMArt-expo