Jaunumi

Baltijas lielākais alus festivāls „Latviabeerfest” par sadarbības partneri ieguvis „Rixwell Hotels” viesnīcu ķēdi

Baltijas lielākais alus festivāls „Latviabeerfest” par sadarbības partneri ieguvis „Rixwell Hotels” viesnīcu ķēdiAlus festivāls „Latviabeerfest”, kas šogad jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies no 25. Līdz 29. maijam Rīgā, Vērmanes dārzā - par savu oficiālo sadarbības partneri ieguvis „Rixwell Hotels” viesnīcu ķēdi.

Vairāk

Šogad LATVIABEERFEST jauns kausu dizains

Šogad LATVIABEERFEST jauns kausu dizainsŠogad LATVIABEERFEST 2016 ne tikai nāk klajā ar jaunu vizuālo identitāti, bet arī prezentē jauno proves kausa dizainu, par kuru šogad var teikt, ka izmaiņas notikušas no utilitārā praktiskuma uz omulīgu mājīgumu. Festivāls LATVIABEERFEST 2016 norisināsies piecas dienas pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā, no 25. - 29. maijam, kur būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus.

Vairāk

Paziņoti izpildītāji no Latvijas, kuri uzstāsies «Latviabeerfest 2016»

Paziņoti izpildītāji no Latvijas, kuri uzstāsies «Latviabeerfest 2016»Festivāla organizatori informē, ka šogad „Latviabeerfest” apmeklētājus ar savu uzstāšanos priecēs Gunārs Meijers, Andris Polis, Normunds Jakušonoks, Daiga Petkeviča un Kaspars Tīmanis, kā arī grupas: „Jauna Diena”, „Bruģis”, „Dvinskas muzikanti”, „The Twins Peek”, „Laimas muzykanti” un jauna daudzsološā grupa „Wild Detroit Gang”. Piecu dienu garumā dīdžeji gādās par enerģisku atmosfēru zem klajas debess un norisināsies „Studentu Karaoke dziesmu kari”. Tuvojoties festivāla atklāšanas dienai, tiks nosaukti arī pārējie kolektīvi un izziņota plašāka festivāla programma. Tomēr atklāsim, ka šogad festivālā uzstāsies grupas no Ukrainas, Krievijas, Lietuvas un Igaunijas.

Vairāk

Šonedēļ sākas pasaules lielākā alus festivāla Oktoberfest svinības Rīgā

Šonedēļ sākas pasaules lielākā alus festivāla Oktoberfest svinības RīgāNo 2015.gada 17. - 27. septembrim notiks vērienīgas Oktoberfest svinības Rīgā, ostmalā, kur desmit dienu garumā tiks baudīts īsts vācu alus, desiņas, kliņģeri un citi tradicionāli vācu alus festivāla gardumi, skanēs vācu šlāgermūzika un būs iespēja izbaudīt patiesi fantastisku Oktoberfest atmosfēru te pat Rīgā.

Vairāk

Lapas
Organizē    Atbalsta Partneri

SAHMArt-expoStageCrewMyBeer